TOP TEAM ČOV

Co říkají naši klienti

Profíci, co umí skloubit teorii s praxí. Vyšetření zde není jen o hezkých grafech a tabulkách, ale velmi přesném navedení, co dělat jinak a lépe pro zlepšení stavu...ať již se jedná o zdraví, výkon či obojí. Jo a navíc to funguje .
— Kateřina L, mitochondriopatie, thaibox

Moc děkuji za rychlý termín sportovní prohlídky pro syna. Bylo to super. Paní doktorka je skvělá. Ani si nepřijdete, že jste u doktora :-)
— Jan B, otec 12 letého hokejisty

Profesionálové ve svém oboru. Pokud hledáš cestu, jak se posunout dál, rozhodně doporučuji!
— Michal B, profesionální cyklista

Milá paní doktorko, chtěla jsem vám poděkovat za konzultaci, velmi mi to pomohlo. Nedá se říci, že bych 100% dodržovala vše, co jste mi doporučila, ale pracuji na tom. Už jen malá změna režimu, úprava v jídlečníku mi zarazila přibírání 2kg měsíčně. Hlavně mi přestaly ty příšerné, nekontrolovatelné chutě na sladké a tím pádem další kilogramy navíc. Jsem vám velmi vděčná.
— Lubica Z, po nutriční konzultaci

Moc děkuji, přednáška byla pěkně ucelená, chronologicky řazená a obrovsky přínosná, že i já, laik, jsem ji pochopil. Já sám jsem aktivní sportovec, ale takto se nám nikdo nevěnoval. Viděl jsem řadu zásadních chyb, které jsme roky dělali a kromě snížení výkonu jsme si i nevhodnou stravou možná způsobili i zdravotní problémy.
— Jan, otec mladého sportovce, po přednášce na téma nutrice

Institucionální partneři