Ovládněte pohyb myslí

O úspěchu nerozhoduje pouze tvrdý trénink, kvalitní regenerace a vyvážená strava. Jedním z nejdůležitějších faktorů je hlava. Ovládněte svou mysl a dostaňte pod kontrolu svůj sportovní výkon. K radosti z osobních vítězství vám pomůžou naši spolupracovníci – přední čeští psychologové.

Sportovni-psycholog-Petr-Zidek.png

Mgr. Petr Žídek

sportovní psycholog a mentální kouč

Petr koučuje nejen přední české sportovce a trenérey, ale také vedoucí pracovníky nadnárodních korporací a neziskových organizací. Mezi jeho klienty patří například medailisté z mistrovství světa - dráhový cyklista Tomáš Bábek či hokejista Jakub Klepiš.

O Petrovi a jeho práci se více dozvíte na jeho webových stránkách

Sportovni-psycholozka-Veronika-Balakova.jpg

Mgr. Veronika Baláková, PhD

místopředsedkyně společnosti Sportovní psychologie

Veronika kooperuje s vrcholovými i amatérskými sportovci. Se svými klienty se potkává nejen v rámci osobních konzultací v kanceláří, ale účastní se také tréninků či soutěží.

O Veronice se dozvíte více na jejích webových stránkách

 
 

Pracujeme na…

…programu, který vám pomůže překonat pásmovou nemoc před sportovní soutěží. Jet lag se vyznačuje únavou i poruchou spánku a nastává po rychlém leteckém překonání několika časových pásem.

Pásmobá nemoc a program k jejímu překonání

Dostatečný a kvalitní spánek je zásadní pro kvalitní trénink i soutěžní úspěch. Jeho nedostatek může vést k přetrénování, nedostatečné regeneraci, únavě a zraněním. Správné načasovýní delší cesty na závod či zápas je jednou z důležitých věcí v přípravě na výkon.

Právě proto pro vás vytváříme program, který bude minimalizovat jet lag a umožní vám se předem připravit na nové časové pásmo.