Zdravotní služby pro sportovce - tělovýchovné lékařství, sportovní testy, výživa, kardiologie, rehabilitace, psychologie, trénink

CENTRUM SPORTOVNÍ MEDICÍNY

Copy of CSM-  zátěžová laboratoř 1
 

STARÁME SE OLYMPIJSKÉ VÍTĚZE A MISTRY SVĚTA. STEJNĚ TAK TAK SE POSTARÁME O VÁS.

 
 

Sportovní prohlídky

Služby sportovního lékaře

Copy of CSM sportovni lekar
 

Sportovní výživa

Palivo pro výkon. Fuel for work. Sportovní nutrice je jedním ze základních kamenů dlouhodobě udržitelné kariéry sportovce. Výživových poradců je mnoho, ale sportovních lékařů a nutričních terapeutů specializujících se na sport jen pár. A těch, kdo se věnují sportovcům s poruchami příjmu potravy či vrcholovým sportovcům, je ještě méně. U nás budete vždy v péči sportovního lékaře zabývajícího se výživou či nutričního terapeuta.

Při našich konzultacích vám nebudeme dávat univerzální jídelníčky, nutit moderní diety či vám doporučovat nezbytné potravinové doplňky. Jsme přesvědčeni, že kvalitní, racionální menu si lze ve valné většině případů sestavit i z běžně dostupných potravin, které musí odpovídat typu zatížení sportovce a jeho prostředí, ve kterém se pohybuje. Pokud jsou doplňky stravy nezbytné, tak k nim přistupujeme s vědomím medicíny založené na důkazech. 

Respektovat budeme váš životní styl, vaše možnosti i chuťové preference, vaší zdravotní kondici i váš cíl. Jedině tak společně dosáhneme dlouhodobých výsledků, které si opravdu přejete.

 
 

Sportovní testy a fyziologie

Copy of CSM
 

Rehabilitace

Protože se každý má věnovat tomu čemu nejlépe rozumí, spojili jsme se k kolegy s centra Rehabilitace Fyziokomplex v jeden celek poskytující plné spektrum péče o sportovce. Jsme na jedné adrese, máme stejnou recepci i prostory pro klienty. U nás je ordinuje sportovní lékař, kardiolog, nutriční terapeut a sportovní psycholog. Kolegové zajistí vyšetření rehabilitačním lékařem či ortopedem a následnou péči fyzioterapeutem či fyzikální léčbu.

Centrum je smluvním zařízením pro všechny zdravotní pojišťovny a poskytuje jak péči hrazenou ze zdravotního pojištění, tak nehrazenou. Objednat se je možno na našem telefonním čísle nebo přímo přes Rehabilitace Fyziokomplex .

 
 

Sportovní psychologie

Copy of CSM formular vyplneni