Zdravotní služby pro sportovce - tělovýchovné lékařství, sportovní testy, výživa, kardiologie, rehabilitace, psychologie, trénink

CENTRUM SPORTOVNÍ MEDICÍNY

CSM
 

Staráme se o olympijské vítěze a mistry světa, stejně tak se postaráme o vás a vaše děti!

Pomůžeme naplnit vaše sportovní cíle a vyřešit zdravotní překážky. Ať už jste dítě, amatér, hobík, nebo profesionál! Pečovat o vás budou specialisté na sportovní lékařství a výkon, výživu, fyzioterapii i kardiologii. A to se stejným nadšením a odborností, s jakou se starají o české reprezentanty, třeba Evu Samkovou, Pepu Dostála nebo Markétu Slukovou a Báru Hermanovou.

 
Ať jste cyklistou, atletem, veslařem nebo máte doma malého hokejistu, přizpůsobíme vyšetření vašim potřebám. S ohledem na zdraví, tělo i výkonnostní cíle. Budeme se hodně ptát a hodně vysvětlovat, jenom tak vám dokážeme opravdu pomoci.

Budeme dbát na vaše potřeby

Ať jste cyklistou, atletem, veslařem nebo máte doma malého hokejistu, přizpůsobíme vyšetření vašim potřebám. Zaměříme se na vaše zdraví i výkonnostní cíle. Budeme se hodně ptát a hodně vysvětlovat, jenom tak vám dokážeme opravdu pomoci.

CSM

Setkáte se s profesionalitou

Řada center změří klidové EKG za 15 vteřin, rychle pacienta vyšetří a vystaví potvrzení. U nás nejde o razítko ani rychlost. Jde o vaše zdraví i výkonnost. Srdci sportovce se věnujeme 3-5 minut a pohybovému aparátu podrobně jako fyzioterapeut.

Pochopíte důležitost detailů

Přemýšlíme v kontextu a nad detaily. Třeba nad tím, jak jíte či spíte a o čem u sportu přemýšlíte. Výsledky vyšetření vám vysvětlíme tak, abyste jim opravdu rozuměli a dokázali jste se jimi řídit, ať už jste dítě, hobík nebo profesionální sportovec.

když chcete zdravě sportovat

Sportovní prohlídky

CSM
CSM

O prohlídkách

U nás nejde jen o razítko pro klub. U nás jde především o vaše zdraví. Díky našim prohlídkám a systematické péči budete sportovat bez problémů a rizik tak, jak jste si vždy přáli. Vyberte si z rozsáhlého spektra služeb a nechte vyšetřit sebe či své děti odborníky, kteří se starají o olympijské vítěze a mistry světa.

Když chcete zlepšit výkonnost

Sportovní testy a fyziologie

CSM
CSM

Testy a fyziologie

Chcete se zlepšovat a posouvat své tréninkové i závodní hranice? Pak potřebujete vědět, jak funguje vaše tělo při výkonu! Díky speciálním sportovním testům odhalíme, co snižuje vaši úspěšnost. Zároveň společně upravíme váš tréninkový plán a vy se pak budete moci ještě více zdokonalovat.

když chcete mít energii

Sportovní nutrice

O nutrici

Nadměrná únava, častá zranění a zhoršená výkonnost. Správný jídelníček je pro sportovní úspěch naprosto zásadní! Naši nutriční specialisté se postarají o to, aby vašemu tělu nic nescházelo. Respektovat budou vaše možnosti, chuťové preference i životní tempo. A také váš zdravotní stav a vysněný cíl.

Když chcete skončit s bolestí

Sportovní fyzioterapie

CSM
CSM

O fyzioterapii

S bolavými zády a pícháním v koleni se špatně funguje i v běžném životě, natož trénuje či závodí. Navíc problémy pohybového aparátu zvyšují riziko sportovního úrazu. Naši kolegové z centra Rehabilitace Fyziokomplex vám uleví od bolesti a dostanou vás zpátky do pohody.

Když chcete pohyb ovládat myslí

Sportovní psychologie

activity-fit-fitness-374909_na web.jpg
action-athletes-bicycle-248559.jpg

O psychologii

O úspěchu nerozhoduje pouze tvrdý trénink, kvalitní regenerace a vyvážená strava. Jedním z nejdůležitějších faktorů je hlava. Ovládněte svou mysl a dostaňte pod kontrolu svůj sportovní výkon. K radosti z osobních vítězství vám pomůžou přední čeští psychologové.

Když nás chcete poznat

Náš příběh

CSM